Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Třebovická role

Klimatizované restaurace, dobré jídlo, výběr z mnoha nápojů a především kolem dokola klid parku s mnoha vzácnými stromy. To vše Vám nabízí Třebovická role. Podnik připravuje obědová menu již od 69,- Kč. Kapacita je 35 míst v přízemí a 70 v prvním patře. Restaurace je úzce propojena se známou Vinárnou Na roli z Petřvaldu u mošnovského letiště.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace v krasnem prostredi trebovickeho parku, z venku bohuzel kmhezci nez uvnitr... Interier by zaslouzil mensi investici, jidlo bylo dobre, nebylo co vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Testuji restaurace v Ostravě Porubě a okolí za účelem možnosti uspořádání rodinné oslavy. Navštívil jsem restaurace "U Jarošů", "Královský šenk", "U Tondy" a "Ellas". Kvalita jídla byla v "Třebovické roli" zdaleka nejlepší. Steak z panenské svíčkové byl jemně okořeněný a šťavnatý, americké brambory nebyly mastné, tak jako v ostatních navštívených restauracích. Poměr kvalita vs. cena byl výborný. Vřele doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO