Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tramtárie

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
76% prostředí
67% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Prijemne posezeni, dobre jidlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
nice place in the heart of vršovice, with good food for a very reasonable price. can recommend if you are around and are looking for something good but affordable.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jedná se o takovou spíše lepší hospodu. Nevýhodou je že je pouze kuřácká. Jídlo bylo dobré, ale poněkud mastné. Obsluha byla normální, občas jsme museli čekat, až si nás všimne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme obrovský hlad tak jsme si dali česnečku s krutony a cibulový krém s parmezánem a toasty-dost mě naštvalo že jsem místo parmezánu dostala eidam! Ale česnečka byla silná a dobrá. Když si dáte tortilu, věřte že vám bude stačit bez hranolek :-D Tortila byla fajn, jen na chlapa moc zeleniny a málo masa. Tagliatele byly velmi dobré a konečně s parmezánem :-D Jen co mi vadilo, že celá restaurace je otevřená takže tam dost táhne..
Restaurace Tramtárie Restaurace Tramtárie
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 1
Děkujeme personálu restaurace Tramtárie, který byl velmi příjemný a ochotný , prostředí je velmi milé a sympatické, bohužel jsme neměly jídlo, ale určitě rády při příští návštěvě ochutnáme .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace moc hezké, pěkná stylová výzdoba, personál milý, maso bylo trochu tvrdší, polévka výborná, smažený sýr měl dost tlustou vrstvu obalu, celkově dobrý
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super. :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO