Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 65x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tradice

Pilsner Urquell Original Restaurant je výjimečný certifikovaný koncept lidové restaurace v prvorepublikovém stylu.

V soudobém duchu se nese i příjemný interiér restaurantu Tradice, který je zdobený kopiemi originálních dobových artefaktů, pivovarským náčiním, stylovým nábytkem či kazetovým obložením stěn z masivního dřeva. Největší dominantou je však kruhový měděný výčep s replikou víka pivovarské varné pánve, tudíž je Plzeňský ležák podáván v tom pravém prostředí odpovídajícím tradiční pivní kultuře.

Restaurant je rozdělen do dvou částí: výčep s 50 místy a restaurace ( pro 130 hostů )  se dvěma salónky pro uzavřenou společnost s možností samovýčepu piva a uspořádání různých akcí, rautů a oslav.

Prázdninová otevírací doba: pondělí - čtvrtek 11:00 - 24:00, pátek 11:00 - 01:00, sobota 11:30 - 01:00 a neděle od 17:00...Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Tradice se moc ráda vracím na polední menu, které je rozmanité, chuťově velmi dobré a cenově dostupné. Obsluha je milá a rychlá, i přes obědy stíhá perfektně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Doporučení v podobě návštěvy na polední menu je rozhodně na místě. Jídlo mají chuťově vynikající, porce velké a ceny přiměřené. Obsluha je moc příjemná a rychlá. Ve spodním patře je trošku těžké se vyznat, ale po chvilce si člověk zvykne. Určitě se sem budu ráda vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO