Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 64x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tradice

Pilsner Urquell Original Restaurant je výjimečný certifikovaný koncept lidové restaurace v prvorepublikovém stylu.

V soudobém duchu se nese i příjemný interiér restaurantu Tradice, který je zdobený kopiemi originálních dobových artefaktů, pivovarským náčiním, stylovým nábytkem či kazetovým obložením stěn z masivního dřeva. Největší dominantou je však kruhový měděný výčep s replikou víka pivovarské varné pánve, tudíž je Plzeňský ležák podáván v tom pravém prostředí odpovídajícím tradiční pivní kultuře.

Restaurant je rozdělen do dvou částí: výčep s 50 místy a restaurace ( pro 130 hostů )  se dvěma salonky pro uzavřenou společnost s možností samovýčepu piva a uspořádání různých akcí, rautů a oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Doporučení v podobě návštěvy na polední menu je rozhodně na místě. Jídlo mají chuťově vynikající, porce velké a ceny přiměřené. Obsluha je moc příjemná a rychlá. Ve spodním patře je trošku těžké se vyznat, ale po chvilce si člověk zvykne. Určitě se sem budu ráda vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Plzeňský koncept, ničím nezaujme, ničím neurazí. Kuřácká část je velmi dobře oddělená od nekuřácké a to dost zlepšuje celkové hodnocení restaurace. Pivo je kvalitní, jídlo průměrné v kontextu podniku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO