Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 113x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Továrna Slaný

Přijměte pozvání k továrenským stolům, kde si budete moci hýčkat svůj apetit dle své libosti a svého gusta. Na čepech si ráčejte vychutnat řemeslné pivo z produkce Pivovaru Továrna. Výrazná desítka, hořký ležák, sladově výraznější tmavý ležák, chmelově robustní IPA nebo některý ze sezónních speciálů jistě zalahodí těm milovníkům zlatavého moku, kteří sází na nefiltrovaná živá piva z malých pivovarů.

V továrenském menu nechybí zvěřina připravovaná dle tradičních receptů, poctivá česká kuchyně, vyzrálé steaky a burgery z kvalitního irského masa nebo domácí dezerty, které vám jistě zalahodí. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha se moc nevěnovala, především jeden z číšníků nebyl zcela v náladě. Líčka na víně byla výborná včetně bramborové kaše. Druhé ochutnané jídlo byl salát, který nebyl řádně ochucen a rostbeef s kozím sýrem, aby člověk dlouze hledal, jaké ho bylo množství. Jinak celkově průměrná restaurace, i když na Slaný asi TOP.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dnešní první návštěvě jsme byli s obědem spokojeni ! Restauraci jsme navštívili na doporučení známých ..., rodiče byli v lázních a tak jsme se cestou v restauraci zastavili na dobrý oběd .., děkujeme Hanka Černá s rodinou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO