Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 163x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Továrna restaurant Slaný

Přijměte pozvání k továrenským stolům, kde si budete moci hýčkat svůj apetit dle své libosti a svého gusta. Na čepech si ráčejte vychutnat řemeslné pivo z produkce Pivovaru Továrna. Výrazná desítka, hořký ležák, sladově výraznější tmavý ležák, chmelově robustní IPA nebo některý ze sezónních speciálů jistě zalahodí těm milovníkům zlatavého moku, kteří sází na nefiltrovaná živá piva z malých pivovarů.

V továrenském menu nechybí zvěřina připravovaná dle tradičních receptů, poctivá česká kuchyně, vyzrálé steaky a burgery z kvalitního irského masa nebo domácí dezerty, které vám jistě zalahodí. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dali jsme si s přítelkyni Burger a byl dobrý resp. až moc Rare ale to se dalo přežít jediné co bych vytknul ale netýká se to jídla jsou příbory které k tomu byli ... doporučil bych je zaměnit za lepší nože např. ty steakové protože s těmi které tam jsou se nedá nic ani ukrojit (od housky až po maso)
Továrna restaurant Slaný
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Továrně jsme vždy byli spokojeni. Jídlo vynikající, stejně tak nápoje. Nebylo tomu jinak ani teď, jídlo je opravdu výborné. Prostor je velký, mají uvnitř nekuřáky, venku na zahrádce kuřáky. Každý si najde to své.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO