Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace TOUCH OF INDIA

Restaurace TOUCH OF INDIA je indicko-českou restauraci. Jejich indičtí kuchaři připravují tradiční pokrmy podle autentických indických receptů. V nabídce naleznete velký výběr masitých i vegetariánských pokrmů a dezertů. Nabízené pokrmy jsou připraveny z čerstvých a kvalitních surovin. Všechny indické speciality vaří kuchaři s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

Navštivte a zažijte královské stolování v nové restauraci Touch of India. Očekávat můžete milou obsluhu a diskrétní servis. Kapacita restaurace je 90 osob. Příležitost:  oběd, večeře, skupinové akce, svatby
Služby: rauty na míru, cateringové služby.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    4

Petr Burian
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno