Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Torture

Příjemná restaurace ve stylovém prostředí. Přesto, že je zbudována v prostorách bývalé mučírny, určitě se v ní budete cítit dobře. Z jídelního lístku si určitě vyberete ze široké nabídky jídel. Rovněž nápojový lístek nabízí výběr z mnoha položek jak alkoholických, tak i nealkoholických nápojů. Salónek s kapacitou 25 osob pro uzavřenější společnost splní určitě také vaše očekávání.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí mučírny možná ne každému sedne, ale je stylové. Jídlo pak rozhodně není utrpení. Každý, kdo Torturu navštíví, by měl určitě alespoň jednou vyzkoušet Loštickou česnečku (s olomouckým tvarůžkem). Personál milý a ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nachází v příjemném sklepnim prostředí. Design doladěn dřevěnými sochami mučených lidí. Jídlo bylo velmi dobré. Obsluha byla ochotná a příjemná. Určitě stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO