Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Torka

V restauraci se nejen najíte, ale také dobře napijete . Restaurace s českou kuchyní, která nabízí skvělé české pivo. Točí Pilsner Urquell a Krušovice Mušketýr. A pokud pivo není vaše láska, mají pro vás připraveny domácí i komerční limonády.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme se zastavili jen na rychlou hotovku. Jídlo bylo vynikající a rychle servírované. Slečna servírka byla velmi milá a přesto, že jsme seděli v odlehlejší nekuřácké části, přišla se několikrát zeptat, zda je vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Personál vyšel ve všem vstříc a navodil pohodovou atmosféru. Jídlo kuchař připravil hbite a chuně. To všechno za příznivou cenu v pěkném prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Musím přiznat, že jsem byl velmi příjemně překvapen a potěšen. Hostům doporučuji aby se vůbec nenechali odradit pohledem z venku, jen co vstoupíte, jste v jiném světe. Prostředí je velmi hezké, tiché. Příjemná obsluha. Trošku nejistota nastala při pohledu do jídelního lístku, ale najednou se objevil PAN kuchař. Jídla nám sestavil dle osobních přáních, do lístku nemělo cenu vůbec koukat :). Objednávku pak velmi rychle a velmi chutně připravil. Moc dobré pochutnání! Určitě se sem ještě někdy vrátím a všem doporučuji! V restauraci Ave své řemeslo dělají výborně!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO