Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Toni

Restaurace nabízí převážně českou kuchyni. V letních měsících je možné využít klidné posezení na velké zahradní terase, která je obklopena spoustou zeleně. K dispozici je také dětský koutek a pískoviště. Kapacita zahrádky je cca 60 lidí. Navíc je možno rezervovat 2 velké dřevěné stoly, každý po 12ti lidech. Salonek slouží pro konání menších firemních a soukromých oslav (do 14 osob). Pro větší společnost (až 70 osob) lze uzavřít celou restauraci. Dle přání zákazníka zde zajistí svatby a jiné rodinné oslavy, firemní rauty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci znám již řadu let a vím, že se zde vždy dobře najím. Prostředí je zde přijemné a neměnné, coz na mě působí domáckým dojmem. Doporučuji všem domácím i přespolním.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO