Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tokyo u Kavalíra

Přehled hodnocení
81% celkově
90% personál
77% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 7x
3 10x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
28 kousků sushi bylo opět fenomenálních. Zbožňujeme ty taštičky. restauraci určitě doporučuji, i když na první pohled působí velice pochmurným dojmem. Obsluha je na jedničku, vysvětlí Vám, co budete jíst.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Koupili jsme voucher na Slevomatu za 200 korun jsme dostali 4 smažené taštičky plněné mlatým masem a 24 kousků maki (losos, kreveta a krabí tyčinka). Neměli sice točené pivo, ale na sushi jsme si pochutnali.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Sushi bylo opět výborné. Prostředí je trochu ponuré, ale obsluha milá a pozorná. Sushi jsou velké a poctivé kousky. Taštičky jsou naprosto nejlepší. Nebyly jsme tu poprvé, a určitě né naposledy.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Výborná lokalita restaurace u metra Hradčanská. Sushi výborné, taktéž polévka wakame. Jediný mínus restaurace je ten, že jsou zde 2 části: kuřácká i nekuřácká, ve které jde vše cítit...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sushi bylo moc dobré, polévka i taštičky také. Příště ráda ochutnám i zbylé druhy. Akorát mě tedy trochu mrzelo, že jsem si nemohla dát mého oblíbeného Kozla :D
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Japonská restaurace v zapadlé uličce kousek od Hradčanské. Interiér starší, dřevěný, ale zajímavě řešené horní patro, které je určite mnohem hezčí než dolní hlavně díky prosklené střeše. Personál rychlý a ochotný - bez problému. Sushi výborné, polévka z chaluch byla zvláštní a opravdu né moc dobrá. Předkrm plněné závitky mletým masem - moc dobré a výborný dip k tomu. Možnost v neděli využit all u can eat. Nabídka široká, několik druhů sushi, saláty, polévka, prekrmy, atd - cena necelých 500,- (přijde mi neúměrná). Kvituji možnost vody z vodovodu, což je málo kde.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace bylo příjemné, zajímavě řešené rozdělení prostoru na kuřácký a nekuřácký (dvě patra), drobnou slabinou je pouze jeden záchod. Samotné jídlo (měli jsme sushi set) bylo dobré, příjemné bylo, že v ceně byla i polévka a předkrm, obojí bylo velmi dobré. Samotné sushi bylo spíše průměrné, ale rozhodně ne špatné. Dezerty vypadaly moc pěkně, tak snad příště.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dali jsme si nudle s hovězím masem a sushi, maki a nigiri. Nudle stály 250,- přinesli nudle ve vývaru, masa tam bylo asi 5 kousíčků ( opravdu maličkých), pórek tak pár snítek. Jídlo nebylo zrovna teplé, chuťově normální průměr. Sushi byly velmi dobré. Personál milý, ale spíše bych je viděla v čajovně, i vzhled restaurace je spíše taková čajovna.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace mě nepříjemně překvapila tím, jak moc bylo všude cítit smažené jídlo a přepálený olej. Nedělní all you can eat pro mě bylo spíš zklamáním, vzhledem k tomu, že většina jídel byla připravená s chilli papričkami a pálila :(

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO