Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tokyo u Kavalíra

Restaurace je již zaběhlou, více než deset let působící orientální restaurací v centru Prahy. Ve zdejší kuchyni realizuje své kulinářské umění zkušená kuchařka, původem z Jižní Koreji. Co se týče přípravy tradiční japonské speciality sushi, předvádí zde svou zručnost při její přípravě dvojice letitých kuchařů z České republiky a Jižní Koreji. Restaurace čítá sedm stolů pro 4 osoby, pět stolů pro 2 osoby,čtyři stoly pro 8-10 osob a stůl v uzavřeném salonku pro 10-12 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
28 kousků sushi bylo opět fenomenálních. Zbožňujeme ty taštičky. restauraci určitě doporučuji, i když na první pohled působí velice pochmurným dojmem. Obsluha je na jedničku, vysvětlí Vám, co budete jíst.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Koupili jsme voucher na Slevomatu za 200 korun jsme dostali 4 smažené taštičky plněné mlatým masem a 24 kousků maki (losos, kreveta a krabí tyčinka). Neměli sice točené pivo, ale na sushi jsme si pochutnali.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Sushi bylo opět výborné. Prostředí je trochu ponuré, ale obsluha milá a pozorná. Sushi jsou velké a poctivé kousky. Taštičky jsou naprosto nejlepší. Nebyly jsme tu poprvé, a určitě né naposledy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO