Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Time

Představujeme Vám NOVĚ otevřenou restauraci TIME, která nabízi svým hostům příjemné prostředí a veškerou pozornost ze strany usměvavého a vyškoleného personálu. V našem menu najdete jen to nejlepší z české kuchyně, doplněné naším šéfkuchařem o několik receptů přivezených z různých koutů světa. K jídlu podáváme točené pivo Kozel 10°, Kozel 11°, Kozel tmavý a točenou Kofolu. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Pro menší slavnosti naši klienti můžou využít salonek. Ve všech prostorech restaurace je možnost bezdrátového připojení k internetu. Pro Pro Vaši firmu také nabízíme dovoz obědů přímo do Vaší kanceláře. Min. odběr 10 jídel. Při větším odběru počtu jídel na jedno dané místo,můžeme nabídnout určité a zajímavé slevy. Dovoz i menu box je také zdarma. Obědové menu se skládá z polévky, kterou od nás dostanente zdarma a hlavního jídla. Nabídku Vám rádi zašleme v předstihu na e-mail Obědové menu se skládá z polévky, kterou od nás dostanente zdarma a hlavního jídla.

 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO