Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Thalie

Restaurace Thalie s 15. letou tradicí se nachází ve středu města v nově zrekonstruovaných sklepních prostorách se stylovými cihlovými klenbami o kapacitě 250 míst. Kromě klasické restaurace zde pořádáme i oslavy - promoce, narozeniny, smuteční hostiny, firemní akce ( např. vánoční večírky), můžete zde posedět s přáteli nebo prostory využít k prezentačním akcím.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde na rodinném posezení. Obsluha se o nás starala pěkně. Pivo, víno v pořádku. Jíst jsme nechtěli, tak jsme zvolili jen pivní slámu na zakousnutí. Prostředí je pěkné, sklepní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné sklepní prostředí. Obsluha milá, čišník se snažil. Pivečko mají dobré. Chtěli jsme nějakou zobku k pivu, z lístku jsme si pořád nemohli vybrat, tak nám byla doporučena pivní sláma. Byla dobrá, ani ne moc mastná, barbecue omáčka, kterou nám obsluha vybrala byla také super.
Restaurace Thalie Restaurace Thalie
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Thalii nikdy nezklamou s jídlem ani vínem. Obojí mají výborné, ať už si dá člověk cokoli, i rozlevaná vína jsou kvalitní. Prostředí je příjemné, obsluha rychlá. Bylo tam vícero větších akcí najednou, ale i tak jsme na nic nečekali dlouho.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO