Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

15 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 11. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení Restaurace Terasa U Zlaté studně

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

V Teraze u Zlaté Studně jsme byli v rámci akce Souboj kuchařů a byl to pro nás jedinečný zážitek. Restaurace sama o sobě je nádherná, ale co umocnilo náš zážitek bylo úžasné chování veškerého personálu, jejich vstřícnost a samozřejmě chuťově naprosto dokonalé jídlo a výborná vína. Bylo o nás krásně postaráno již od počátku, kdy ještě před samotnou degustací nám bylo nabídnuta variace domácího pečiva se slaným máslem a amouse bouche. Jídlo i víno bylo vždy skvěle odprezentováno a navíc kromě chuťovým buňkám lahodilo i oku :-) Navíc jsme měli možnost navštívit hotel a jeho pokoje a poslechnout si trochu z historie. Rozhodně doporučuji a doufám, že se brzy budeme moci vrátit, protože toto místo je opravdu jedinečné a speciální.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno