Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 24x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tbilisi

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
84% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 10x
3 5x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace připravující typická gruzínská jídla - mně i příteli hlavní jídlo, dezert i pití velice chutnalo; jen je zapotřebí si na návštěvu této restaurace připravit dostatečný finanční obnos, protože je skutečně dost drahá, což je asi dáno i umístěním kousíček od Malostranského náměstí. Každopádně doporučuji jako zajímavý tip pro výjimečné příležitosti (my jsme tam slavili roční výročí seznámení:)). Marcela
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klidné milsto v centru Prahy. Skvělá atmosféra a vynikajicí jídlo. Co víc si přát. Každému doporučuji ochutnat tyto speciality gruzinské kuchyně, zejména chačapuri se sýrem, kterému neodolají ani ti, kdo drží přísnou dietu. :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo v této restauraci bylo výborné, bylo připraveno z čerstvých surovin. Co však této restauraci chybí, je profesionální personál. O některé věci si jsme museli museli říkat dvakrát, občas personál nerozuměl česky. to by se restauraci, kde oběd pro tři osoby (předkrm, polévka, hlavní jídlo, dvě skleničky vína a jedno pivo) přijde na ca 700 na osobu stávat nemělo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skutečný kousek Gruzie v centru Prahy. Na obrazovce se promítaly gruzínské reálie, vše stylové, vstřícná a příjemná obsluha, jídlo i pití výborné - chutnalo i dětem. Byli jsme velmi spokojeni.
Restaurace Tbilisi
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Tbilisi se vždy s rodinou skvěle najíme. Obsluha je velice ochotná a nenechává své zákazníky na jídlo ani pití dlouho čekat. K tomu je zde velice příjemné prostředí, takže tuto restauraci doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle podnik nabízí skvělé služby. Personál profesionální a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu!!! Doporučuji všem.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Really bad experience: half of wines in the menu are "ran out" you can chose only from the most expencive ones, waiters are incompetent, service is bad, two mistakes in the bill, food is passable, nothing special at all, and very expensive. Total disappointment and waste of money
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO