Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tbilisi

Tradiční speciality gruzínské kuchyně, stylový interiér, luxusní poloha v centru Prahy na Malé Straně a nejlepší gruzínská vína – vítejte v restauraci Tbilisi.

Chačapuri, lobio, sacivi, čkmeruli. Zní to podivně, ale chutná skvěle. Gruzínská národní kuchyně je pestrá a zdravá. Jednou z hlavních ingrediencí jsou vlašské a lískové ořechy, které Gruzínci přidávají skoro do všech jídel včetně proslulých hustých omáček a polévek. Nechybí ani spousta zeleniny v čele s lilky, červenými paprikami a rajčaty, aromatické bylinky nebo ostré koření. Z masa převládá skopové, hovězí a vepřové.

V restauraci Tbilisi ochutnáte Gruzii nejen na talíři. Čeká vás tu působivý interiér s krbem, svíčkovými lustry a mahagonovým dřevem. Stěny zdobí gruzínské krajinky, tradiční pastevecký oblek i pár šavlí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná gruzínská restaurace s typickou kuchyní v pěkném prostředí. Personál docela ochotný, no více jídel nebylo, i když byli uvedené na jídelním lístku, stejně jako slavná voda Borjomi, nebo gruziňak Sarajishvili. Jídlo výborné, no "chachapuri" nechutnali jako v Gruzii, kde jsem před měsícem byl, asi jiná mouka a sýr. Jinak příjemná restaurace i když né úplně levná. No pokud máte rádi netypická jídla a Gruzii, tak sem určitě zavítejte!
Restaurace Tbilisi
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Food portions are super small. If you are hungry you wouldn't like it. Bread was old. Service was okay. Also, the cooks were shouting on each other which is very disturbing. Not a cheap place at all. I am disappointed.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO