Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 24x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tbilisi

Tradiční speciality gruzínské kuchyně, stylový interiér, luxusní poloha v centru Prahy na Malé Straně a nejlepší gruzínská vína – vítejte v restauraci Tbilisi.

Chačapuri, lobio, sacivi, čkmeruli. Zní to podivně, ale chutná skvěle. Gruzínská národní kuchyně je pestrá a zdravá. Jednou z hlavních ingrediencí jsou vlašské a lískové ořechy, které Gruzínci přidávají skoro do všech jídel včetně proslulých hustých omáček a polévek. Nechybí ani spousta zeleniny v čele s lilky, červenými paprikami a rajčaty, aromatické bylinky nebo ostré koření. Z masa převládá skopové, hovězí a vepřové.

V restauraci Tbilisi ochutnáte Gruzii nejen na talíři. Čeká vás tu působivý interiér s krbem, svíčkovými lustry a mahagonovým dřevem. Stěny zdobí gruzínské krajinky, tradiční pastevecký oblek i pár šavlí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace připravující typická gruzínská jídla - mně i příteli hlavní jídlo, dezert i pití velice chutnalo; jen je zapotřebí si na návštěvu této restaurace připravit dostatečný finanční obnos, protože je skutečně dost drahá, což je asi dáno i umístěním kousíček od Malostranského náměstí. Každopádně doporučuji jako zajímavý tip pro výjimečné příležitosti (my jsme tam slavili roční výročí seznámení:)). Marcela
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klidné milsto v centru Prahy. Skvělá atmosféra a vynikajicí jídlo. Co víc si přát. Každému doporučuji ochutnat tyto speciality gruzinské kuchyně, zejména chačapuri se sýrem, kterému neodolají ani ti, kdo drží přísnou dietu. :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo v této restauraci bylo výborné, bylo připraveno z čerstvých surovin. Co však této restauraci chybí, je profesionální personál. O některé věci si jsme museli museli říkat dvakrát, občas personál nerozuměl česky. to by se restauraci, kde oběd pro tři osoby (předkrm, polévka, hlavní jídlo, dvě skleničky vína a jedno pivo) přijde na ca 700 na osobu stávat nemělo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO