Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tarouca

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hezké a útulné prostředí a milý usměvavý číšník. Z jídel jsme zkusili slepičí vývar, který nebyl špatný, ale byl podle mne lehce dochucen glutamátem (škoda), kuřecí steak na liškách se smetanovou omáčkou byl chutný (malé mínus za neosolené brambory) a mix gril ze tří druhů mas, z nichž hovězí bylo tvrdé. Dezert -hrušky se zmrzlinou a šlehačkou - byl bezchybný. K dokonalosti chutí ještě nějaký ten krůček chybí, ale pro milé posezení s přáteli bych podnik rozhodně doporučila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je součástí hotelu, takže v tomto směru se jedná o standard. Pro hosty "zvenku" nabízí relativní klid, chutné jídlo a ochotnou obsluhu, ale ničím dalším se neliší od podobných zařízení. Nutno dodat, že v sousedství vyhlášeného průhonického Grosseta je v těžkém konkurenčním prostředí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO