Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 47x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Taj Mahal

Přehled hodnocení
89% celkově
76% personál
79% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 13x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Bohužel nemohu hodnotit dobře ačkoliv miluji indickou kuchyni . Podnik dělá obsluha a ta v Ústí je tragická. Od ukázaní rezervovaného stolu , fláknutim jídelního listu na stůl, pomalosti a kyselého obličeje - to už se je tak nevidí !! Jídlo nebylo nejhorší , ale doporučuji raději zajet do Curry house v Praze .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo predcilo ocekavani - bylo vynikajici. Obsluha prijemna a ochotna. Urcite to nebyla ma posledni navsteva.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborně připravené jídlo, např. čočka v naprosto přesně takové konzistenci, kterou miluju. Porce rovněž akorát, ani málo, ani moc. Ceny rozumné. Personál příjemný, obsluha docela hbitá. Určitě přijdeme zas. Díky, Taj Mahal !
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo mají výborné a za rozumnou cenu. Opět jsme si pochutnali a jestli můžu doporučit nějakou přílohu, tak u mě je na prvním místě Garlic Kulcha :-) Rádi zase někdy přijdeme.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, i když ve srovnání např. s indickou restaurací Golden Tikka v Konkvitské, mnohem méně pálivé:-) Indická obsluha sice usměvavá, ale otrávená...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Taj Mahal nabízí velký výběr jídel a všechna, která jsme dosud okusili, byla výborná. Je tam hezké prostředí, jenom bych obsluhujícím doporučil nemračit se - zákazníci je koneckonců živí. Ale to není podstatné. Celkově - doporučuji navštívit a okusit jídla, my tam s manželkou a přáteli chodíme velmi rádi. Ceny rozumné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
jidlo jako vždy výborné. Chutná mi česnekový chleb i rýže. Kuřecí maso s ruznymi omackami velmi chutné. Obsluha trochu zmatená. Bylo tam asi 5 čísníku a moc nestihali. Toalety mi vadí, že nejsou udržované a uklizené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem v podobných restauracích a musím říct že byly lepší, ale na menší město zázrak že tam něco takového je. Obsluha vázla a to jen proto, že tam byl líný Ind. Jídlo je stejné jako v jiných podobných restauracích
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO