Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Svitavská Rychta

Restaurace „Svitavská rychta“ je umístěna v obchodním centru, u frekventovaného dopravního uzlu tramvají, trolejbusů a autobusů v brněnské městské části Židenice, odkud vedou všechny spoje do středu města Brna. Do prostor restaurace se vstupuje cestou lemovanou vzrostlými borovicemi a míjíme zahrádku, kde je pěkné posezení v horkých letních dnech v příjemném stínu a chládku. Odtud vcházíme do vlastních prostor restaurace a překvapí nás její rozloha. Ta je však rozdělena do menších kojí, aby byla zajištěna intimnost některých hostů. Přijde-li větší společnost personál restaurace upraví stolování k potřebám a spokojenosti společnosti. Kuchyně restaurace dovede připravit jednoduchá pohoštění, ale uspokojí i náročné jedlíky.Nabízí také různé dobroty pro mlsné dětské i dospělé jazýčky. Součástí restaurace je disco bar Cerberus, který otvírá svou náruč v pátek a sobotu od 20 hod do ranních hodin a kde se může zejména mládež v mezích slušného chování tanečně „vyřádit“.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zahrádka plná, tak obsluha trochu v presu, jinak Polička, Poutník a lavinové pivo fajn. Posezení klasické, hodně štamgastů, ale a tím se musí ve Svitavě počítat.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Typický podnik pro štamgasty, takže s tím musíte počítat, pivečka tu mají dobrá a taky hlavně lavinový Maestro, což se v Brně vidí málokdy. Obsluha je milá, zahrádka i interiér uvnitř fajn a míra piv velmi dobrá, takže proč ne. Z jídelního lístku se dají vybrat klasiky.
Restaurace Svitavská Rychta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO