4 fotky

Restaurace Svitavská Rychta

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Svitavská Rychta

Restaurace „Svitavská rychta“ je umístěna v obchodním centru, u frekventovaného dopravního uzlu tramvají, trolejbusů a autobusů v brněnské městské části Židenice, odkud vedou všechny spoje do středu města Brna.

Do prostor restaurace se vstupuje cestou lemovanou vzrostlými borovicemi a míjíme zahrádku, kde je pěkné posezení v horkých letních dnech v příjemném stínu a chládku. Odtud vcházíme do vlastních prostor restaurace a překvapí nás její rozloha. Ta je však rozdělena do menších kojí, aby byla zajištěna intimnost některých hostů. Přijde-li větší společnost personál restaurace upraví stolování k potřebám a spokojenosti společnosti.

Kuchyně restaurace dovede připravit jednoduchá pohoštění, ale uspokojí i náročné jedlíky.Nabízí také různé dobroty pro mlsné dětské i dospělé jazýčky.

Součástí restaurace je disco bar Cerberus, který otvírá svou náruč v pátek a sobotu od 20 hod do ranních hodin a kde se může zejména mládež v mezích slušného chování tanečně „vyřádit“.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace