Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Svatoboj

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Zakouřená pivnice. Chtěli jsme sem zajít na dobré pivko, ale Kout a Poutník bohužel nic moc. Obsluha milá, z jídeláku by se dalo vybrat, třeba jim ještě dáme šanci .
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
v neděli odpoledne bylo celkem plno a hodně zakouřeno. Nabízí 4 druhy piva, dali jsme si Kout a Poutník, chuťově nic moc. Na jídlo tentokrát nic. Obsluha v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fajn pivnice s milou obsluhou. Mají na výběr více druhů piv, která jsou dobrá. Ochutnali jsme jen pivní slámu, která byla OK, akorát bychom asi zvolili jinou omáčku, jinak doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kuřácká a nekuřácká část nejsou dobře oddělené, kouřem je velmi cítit prostor, kudy se jde na toaletu.Mrzí mě, že v nabídce už nemají pšeničné pivo a nemají žádné lahvové pšeničné ani černé.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Občas sem zajdeme s kamarády. Sedíme vždy v nekuřácké části, ale ta je bohužel malá. Dřív měli v nabídce pšeničné pivo, teď jsem zklamaná, že ho nemají.Je to taková lidová hospůdka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace, spíše mi podnik přijde jako pivnice. Piv mají více druhů, jsou dobrá, prostředí je fajn, z lístku se dá též vybrat. Dali jsme si jen pivní slámu, ke které byl bohužel dip že zakysané smetany, což nemáme rádi, takže škoda
Restaurace Svatoboj Restaurace Svatoboj

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO