Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Svatá Klára

Restaurace Svatá Klára je původně vinný sklep, který patřil k jedné z pražských vinic v sousedství barokního zámku Troja. Podle archivních zápisů vznikl tento sklep z původní jeskynní štoly, nalézající se 16 metrů pod povrchem, a po dostavbě Trojského zámku byl hrabětem Václavem Vojtěchem ze Šternberku využíván jako vinný depozitář.

Před několika lety prošlo unikátní podzemí rekonstrukcí a v objektu vznikla netradiční restaurace s noblesní historickou atmosférou, vedená srdcem, touhou a vášní. 

V restauraci Svatá Klára máte jedinečnou příležitost odříznout se od světa. Odpočinete si od shonu centra města či zvědavých pohledů zvenčí. 

Čím se Svatá Klára liší? Může vám nabídnout intimní prostředí mimo centrum města, unikátní prostor historické jeskyně, plápolající krb, diskrétní obsluhu a rodinného ducha. Kvalitní jídla z čerstvých surovin, pečlivě vybraná vína a čistota jsou pro ně samozřejmostí. 

Návštěvou Svaté Kláry nezaženete pouze hlad či žízeň. Svatou Kláru musíte zažít!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rozhodne doporucuji! Nadherne a romanticke prostredi stareho vinnwho sklepa, zdi tvori skala, onsluha velmi mila, vsimava ale nevtirava a jidlo naprosto famozni! Dekujeme
Restaurace Svatá Klára Restaurace Svatá Klára Restaurace Svatá Klára
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO