Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Svatá Klára

Restaurace Svatá Klára je původně vinný sklep, který patřil k jedné z pražských vinic v sousedství barokního zámku Troja. Podle archivních zápisů vznikl tento sklep z původní jeskynní štoly, nalézající se 16 metrů pod povrchem, a po dostavbě Trojského zámku byl hrabětem Václavem Vojtěchem ze Šternberku využíván jako vinný depozitář.

Před několika lety prošlo unikátní podzemí rekonstrukcí a v objektu vznikla netradiční restaurace s noblesní historickou atmosférou, vedená srdcem, touhou a vášní. 

V restauraci Svatá Klára máte jedinečnou příležitost odříznout se od světa. Odpočinete si od shonu centra města či zvědavých pohledů zvenčí. 

Čím se Svatá Klára liší? Může vám nabídnout intimní prostředí mimo centrum města, unikátní prostor historické jeskyně, plápolající krb, diskrétní obsluhu a rodinného ducha. Kvalitní jídla z čerstvých surovin, pečlivě vybraná vína a čistota jsou pro ně samozřejmostí. 

Návštěvou Svaté Kláry nezaženete pouze hlad či žízeň. Svatou Kláru musíte zažít!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klidné, příjemné prostředí, personál byl milý, ochotný a i nadstandardním požadavkům velmi vstřícný. Všechna objednaná jídla všem chutnala, ceny byly odpovídající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO