Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 11x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Svatá Klára

V restauraci Svatá Klára se odříznete od světa. Odpočinete si od shonu centra města i zvědavých pohledů zvenčí.  Čím se liší? Unikátní prostor historické jeskyně ,intimní prostředí mimo centrum města, plápolající krb, diskrétní obsluha a rodinný duch. Kvalitní jídla z čerstvých surovin, pečlivě vybraná vína a čistota jsou zde samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hlavní chod vynikající, opravdu gastronomický zážitek. Svatá Klára opět nezklamala. Prostředí okouzlující, velice příjemné a personál také. Dostačující výběr vín,
Restaurace Svatá Klára
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chtěla bych především pochválit obsluhující personál. Nejen, že se choval excelentně, ale dokázal i velmi kompetentně popisovat jídlo a postupy přípravy. Byl nevtíravý, ale velmi pozorný. Posezení v této restauraci je nevšední a trochu magický zážitek. Kéž by se podobně chovali i v jiných restaurací této kategorie.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostý gastronomický zážitek. Poprvé jsme vyzkoušeli tak rozsáhlé degustační menu a byli jsme nadšení. Jídlo bylo fantastické. Oceňuji i výběr vín. Personál byl milý, příjemný, všímavý a úslužný. Líbí se mi, když personál není příliš upjatý jen proto, že pracuje v tak drahé restauraci, ale zároveň je slušný a nevtíravý. A tenhle to splňoval. Prostředí bylo netradiční a moc příjemné.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO