Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 12x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Svatá Klára

V restauraci Svatá Klára se odříznete od světa. Odpočinete si od shonu centra města i zvědavých pohledů zvenčí.  Čím se liší? Unikátní prostor historické jeskyně ,intimní prostředí mimo centrum města, plápolající krb, diskrétní obsluha a rodinný duch. Kvalitní jídla z čerstvých surovin, pečlivě vybraná vína a čistota jsou zde samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice pěkné místo, skvělé a velmi dobré jídlo, personal poradila s výběrem, vše v pořádku, snad jen trochu chladno, ale to se v lednu dá i pochopit. Rád se sem opět vrátím i na posezení s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hlavní chod vynikající, opravdu gastronomický zážitek. Svatá Klára opět nezklamala. Prostředí okouzlující, velice příjemné a personál také. Dostačující výběr vín,
Restaurace Svatá Klára
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chtěla bych především pochválit obsluhující personál. Nejen, že se choval excelentně, ale dokázal i velmi kompetentně popisovat jídlo a postupy přípravy. Byl nevtíravý, ale velmi pozorný. Posezení v této restauraci je nevšední a trochu magický zážitek. Kéž by se podobně chovali i v jiných restaurací této kategorie.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO