Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Švanda Dudák

Nechte k sobě přijít v příjemném, moderním prostředí dobrou gastronomii.

Tým kuchařů pod vedením Michala Svatoše pro Vás každý den připravuje rozmanitou nabídku tradičních i moderních jídel, vždy z čerstvých a, pokud to jde, i z místních surovin. Vybírejte nejen ze stálého jídelního lístku, který Vám nabízí typické regionální pokrmy, ale také z kulinářského kalendáře, který pro Vás každé dva týdny připravují. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Při příjezdu k restauraci jsme váhali, zda do restaurace jít nebo nikoliv. Z venku to vypadá nic moc, avšak vnitřek restaurace je útulný, příjemný. Personál milý, jídlo dobré. Ceny lidové, mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nenechte se zmást venkovním vzhledem. Uvnitř to vypadá naprosto perfektně, obsluha milá a usměvavá. Dodání jídla rychlé. Pokud nechcete prasknout, vynechejte polévku, ale připravíte se o další výborné jídlo. Porce obří, ceny super, doporučujeme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Z venku restaurace vypadala nic moc. Avšak vnitřek nás velice mile překvapil. Interiér je krásný a útulný. Personál velice milý a ochotný. Jídlo naprosto výborné. A ty ceny, skoro zadarmo. :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO