Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Švamberský dům

Restaurace Švamberský dům nabízí vybrané české speciality, zvěřinové pokrmy, drůbež, těstoviny nebo oblíbená minutková jídla. Na své si přijdou i vegetariáni a milovníci čerstvých salátů. Sladkou tečku na závěr obstará některý z mnoha oblíbených dezertů. Specialitou podniku jsou pokrmy připravované na otevřeném ohni přímo před zraky hostů. A pokud budete mít chuť, můžete se do přípravy své večeře zapojit také!  Posedět můžete i na venkovní terásce. Na čepu výborně ošetřený Budvar a místní českokrumlovské pivo Eggenberg světlý i tmavý. Pro náročné mají i pestrou nabídku ročníkových a odrůdových vín. Celková kapacita restaurace je 132 míst.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Malebná a starobylá hospůdka 20 metrů od krumlovského náměstí s vynikající nabídkou klasických českých jídel za rozumné ceny. Příjemný personál a výborná komunikace při rezervaci.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V podstatě nemohu říci nic špatného, vše bylo v pořádku....ale rozhodně mě tato návštěva nevystřelila na měsíc :-). Dala jsem svíčkovou a musím říct, že jsem měla hodně lepších......
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí restaurace je takové "turisticky infantilní", ale obsluha příjemná a objednané jídlo bylo na stole za chvilku. K jídlu nemůžu říct špatného, prostě klasika. Ceny pití mírně vyšší, ale vzhledem k poloze pochopitelné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO