Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sudety

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace kousek od centra města. Nabízí polední menu za prima ceny. Dali jsme si kuřecí směs s rýží a nočky se smetanu a kuř. masem. Vynikající česneková polévka je v ceně.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už poněkolikáté a ani tentokrát nás nezklamala. - Obsluha byla opět velice příjemná a ochotná a všechny objednané pokrmy byly chutné. Rádi přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice příjemný zážitek. Skvělá obsluha, pro kterou není nic problém, sama nabídla rozdělení jídla dětem na 2 talíře již v kuchyni bez naúčtování 2 polovičních porcí. Mají zde denní menu za super ceny, jídlo výborné, dezert (horké maliny se zmrzlinou) vynikající. Bonusem je možnost posezení na balkoně, kam jsme se uchýlili se šálkem kávy. Jednoduše super!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Jednoduchá restaurace s možností posezení venku a malým zázemím pro děti. Obsluha byla skvělá, byli jsme zde podruhé a i dnešní návštěva byla velice příjemná. Menu za skvělé ceny včetně vynikajícího dezertu zdarma, hotovky velice chutné, jen polévky slanější (ovšem hráškový krém super!!!). Dětem bez problémů rozdělili jedno jídlo na dva talíře. Jednoduše klid a pohoda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi rychlá, příjemná a ochotná obsluha, nic pro ni nebyl problém, to velice oceňuji. Jídlo výborné, pouze polévky byly trochu slanější, než bylo třeba - okusili jsme polední menu a hotová jídla. Příjemným nečekaným bonusem na závěr byl výtečný zákusek, který nebyl součástí menu a byl zdarma. Byli jsme moc spokojeni a rádi se zase vrátíme! Děkujeme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO