Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sudety

Restaurace Sudety je zakomponována do nejklidnější části centra města Chomutova. Restaurace nabízí výběr jídel české kuchyně, alkoholické či nealkoholické nápoje a příjemné posezení. Restaurace nabízí hostům možnost stravování ve své hotelové restauraci. Dle vašeho přání zajistí rauty, recepce, bankety, grilování a jiné gastronomické akce včetně doprovodných programů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už poněkolikáté a ani tentokrát nás nezklamala. - Obsluha byla opět velice příjemná a ochotná a všechny objednané pokrmy byly chutné. Rádi přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice příjemný zážitek. Skvělá obsluha, pro kterou není nic problém, sama nabídla rozdělení jídla dětem na 2 talíře již v kuchyni bez naúčtování 2 polovičních porcí. Mají zde denní menu za super ceny, jídlo výborné, dezert (horké maliny se zmrzlinou) vynikající. Bonusem je možnost posezení na balkoně, kam jsme se uchýlili se šálkem kávy. Jednoduše super!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Jednoduchá restaurace s možností posezení venku a malým zázemím pro děti. Obsluha byla skvělá, byli jsme zde podruhé a i dnešní návštěva byla velice příjemná. Menu za skvělé ceny včetně vynikajícího dezertu zdarma, hotovky velice chutné, jen polévky slanější (ovšem hráškový krém super!!!). Dětem bez problémů rozdělili jedno jídlo na dva talíře. Jednoduše klid a pohoda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO