Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Studánecký medvěd

Přehled hodnocení
77% celkově
79% personál
83% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Dnes to byla katastrofa,cesnecka bez chuti,rizek tvrdy,sama flaksa,opecene brambory stare,slupka tvrda,tatrka jen majolka bez niceho.Uz sem na obed rozhodne nepujdem,clen rodiny mel strevni problem z jidla.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme chodili a vždy jsme byli spokojeni. V jeden čas však došlo k překvapení, že jídlo bylo nepoživatelné, personál neochotný a vše špatně, což nás odradilo od dalších návštěv. Po velmi dlouhé době jsme sem byli pozváni na oslavu narozenin a byli jsme velmi mile překvapeni, že bylo vše zase ok. Jídlo výborné, obsluha příjemná a prostředí je super, hlavně v části s krbem. Jsme rádi, že se vše napravilo a určitě se sem zase vydáme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pamatuji doby, kdy to byla vyhlášená restaurace. Dnes už velice průměrné jídlo. Na druhou stranu vyloženě špatné to také není a je to taková jistota. Příště ale raději jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nějaký čas jsme v této restauraci nebyli, protože prostě už tak často nejezdíme kolem. V sobotu jsme zavítali náhodou. Studánecký medvěd byl na trase našeho výletu. Velmi dobrá poctivá domácí kuchyně, široký výběr z poledního menu. Cokoliv jsme ochutnali bylo vynikající. Personál byl mily, ochotný. Přestože bylo plno, na jídlo jsme nečekali dlouho. Velmi příjemné překvapení.
Restaurace Studánecký medvěd Restaurace Studánecký medvěd Restaurace Studánecký medvěd Restaurace Studánecký medvěd Restaurace Studánecký medvěd
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva velké zklamání, kdy po půl hodině od objednání hotového jídla se dozvíte, že objednané jídlo už není. Takže velké mínus. Zároveň to dnes trvalo extrémně dlouho. Nicméně obsluha, prostředí a jídlo samotné bylo dostačující.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byla poprvé. S rezervací nebyl naprosto žádný problém. Fajn je, že polední menu nabízejí až do odpoledních hodin i o víkendu. Ochutnala jsem restovaná játra a vše bylo OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Studánecký medvěd nás opět nezklamala. Jídlo jako vždy moc dobré, personál usměvavý, milý a ochotný. Rádi se sem s rodinou vracíme. Tento podnik všem vřele doporučuji.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO