Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

15 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace Století

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restaurace v běžném provoze zaměřená na zahraniční klientelu je těžce zasažená nedostatkem hostů. Nejvíce se to projevuje na vinném lístku, který ač nepříliš rozsáhlý příjemně překvapí poměrem cena/výkon nabízených vín. Nedokáži posoudit jak situace dopadá na kuchyň. Jídelní lístek budí dojem poklidné kvality a skutečné obsahy talířů, i když se někdy trochu odlišovaly od slibovaných pokrmů, toto pojetí potvrzovaly. Na stůl nepřišly banality, ale ani "umělecká" díla. Solidní a zajímavá gastronomie. Zdálo se, že nejvíce prakticky prázdná restaurace zasáhla obsluhu. Číšníci vypadali vskutku vykolejeně, ale protože tento stav vyvažovali bližší a osobnější obsluhou, než se zdála být v tomto domě normou, byli jsme spokojeni a rozhodně podnik doporučujeme.

Michal Přítel
Reakce restaurace:

Dobrý den, děkujeme Vám za návštěvu a recenzi. Myslím, že lépe jste ji napsat nemohli. Je to tak.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba