Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 191x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Století

Restauraci Století najdete v historickém centru Prahy na křižovatce ulic Karolíny Světlé a Konviktské naproti románské rotundě sv. Kříže, v těsném sousedství Národního divadla a Karlova mostu. 

Členění restaurace bylo navrženo s respektem k půdorysu původního prostoru. Vstupní barová část s krbem je vymalována v zemitých tónech a vyzdobena obrazy inspirovanými rudolfínskou dobou. Bar je od restaurační části oddělen průchozí místností se zabudovaným samoobslužným salátovým barem a dobovou šatní skříní pro ukládání svršků. Restaurační místnosti se 44 místy k sezení dominuje od stropu zavěšený dřevěný had z roku 1858, který býval domovním znamením lékárny v Nerudově ulici.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The service was outstanding! We felt very welcomed and taken care of. The waitor had a smile on his face all the time and the atmosphere was warm and friendly. We really enjoyed eating dinner at this little cute restaurant. It is located on a quiet street but just around the corner from the busy main streets.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nice food and ambience. The only problem was that we had to wait more than half an houre to get the meal since our order was taken. The service was good but a bit slowly.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO