Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Stodola House

V současnosti v této restauraci věnují veškerou energii do piva. Přísné kontroly kvality, pověstná zručnost výčepních a pár provozních tajemství přináší výsledek, který si můžete vychutnat v každé sklenici. Ochutnejte a uvidíte, že Prazdroj, Gambrinus i Kozel jsou ve zdejším podání opravdu v maximální kondici! V kuchyni se vrací k základům oblíbených jídel. Výsledek můžete posoudit na klasikách české i americké kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Důležitý je vźdycky načasování, že jo. Takže já dorazil v době zvěřinovejch hodů a výběr byl jasnej od prvního pohledu na tabuli: bažant na slanině. Jídlo výborné, pivo vychlazené (Gambrinus, Kozel, Plzeň), obsluha příjemná a svižná; týhle hospodě nemám co vytknout.
Restaurace Stodola House
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Protože jsem šla tentokrát jen na sklenku, nebudu hodnotit jídlo, ale hlavně prostředí. Už druhý den se z bundy snažím odstranit zápach smaženého oleje míchaného s tabákovým odérem. Prostředí je neskutečně zakouřené a dost to podniku ubírá na atraktivitě.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na oběd na steak, na večer na drink. Výborné steaky, možná až moc propečené, ale dobře dochucené s příjemnou omáčkou. Milá obsluha, točená plznička, Prostředí je sice pěkné, příjemně dřevem vonící praskající krb a hezká zahrádka, ale hvězdy strhávám za kuřácké prostředí. To už mi dnes přijde trochu jako přežitek.
Restaurace Stodola House Restaurace Stodola House
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO