Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stodola

Užijte si skvělé chutě v příjemném, nekuřáckém prostředí restaurace Stodola v Ostravě Hrabové. K dispozici je letní zahrádka a bezbariérový přístup. Nabízí zde polední menu, minutkovou kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje. Pořádají gastronomické akce. K dispozici je salónek s kapacitou 25 míst pro pořádání soukromých akcí. Restaurace je vhodná také pro děti - přebalovací pult, dětské hřiště a živá zvířata (kozy, husy, králíčci).

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ceny jsou sice trochu vyšší, ale jídlo za to vážně stojí. Řízečky byly šťavnaté a chutnaly úžasně. Vepřové bylo propečené všude, nikde však spálené a kabátek ze slaniny byl úchvatný.
Restaurace Stodola Restaurace Stodola
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezká hospůdka,zajímaný interier (zavzpomínaly jsme si na staré časy-vystavené staré rádia), jídlo chutné a kačena z měkkého masíčka , silný vývar-no prostě není nač si stěžovat!! Děkujeme za rezervaci!!
Restaurace Stodola Restaurace Stodola
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili ve slunný den a na zahradce se sedělo příjemně. Jídlo z poledního menu bylo skvělé a kofola byla také fajn. Obsluha byla rychlá a příjemná. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO