Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 268x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Stavba

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 122x
4 120x
3 25x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí velice příjemné, čisté, milá obsluha, nabídka jídel pro každého, ceny tak akorát. :) Na oběd po promoci fajn, akorát slavnostní dojem z restaurace trochu kazili bandy dělníků, co sem chodí na oběd. Jinak vše na výbornou. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Decentne zarizena restaurace se vsimavou obsluhou a dobrym jidlem. Jenom burger byl propeceny az moc, naopak koleno by chtelo trochu vice. Celkove vsak prijemny zazitek a rozhodne doporucuji nejen pro rodinna setkani.
Restaurace Stavba
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
DOBRÉ NÁPADY, ALE … Po delší době jsme se rozhoupala k návštěvě podniku, kde jsem doposud nebyla. Do restaurace STAVBA mne přilákaly jak pozitivní reakce mých předchůdců, komunikační dostupnost občerstvovny i její umístění v terénu, resp. suterénu, což je v horkém počasí vítaný bonus. S přítelem jsme prošli dolů po schodech pod žlutou míchačkou a zahleděli se do jídelníčku. Pobavilo nás názvosloví pokrmů, které jistě vymýšleli ti, kdo pojedli vtipné kaše (pálivý smraďoch, vykostěný kloub bagru, zedníkova dieta, atd.). Zajímavě vypadala nabídka VIVIENTE seskládaná na celý týden dle doporučení výživových poradců, za to rýži jsem v nabízených přílohách hledala zcela marně. Zeleninový salát s grilovaným hermelínem jsme zvolili za předkrm. Na stole nestály a ani nepřistály ocet a olej, třebaže by se nám k dochucení hodily, nicméně zelenina byla čerstvá. Do hlavní role byla mnou obsazena medová panenka ze stálé nabídky. Měla být servírována s jemně pálivou medovo-citronovou omáčkou, ale v omáčníku si jednoznačně hověla sladká chilli. Přítel se inspiroval výlety pana Stavby vedoucího a upoutaly jej vepřové nudličky s pórkem a vejcem. Vzhledově i konzistencí jsme to tipovali na knedlíky s vajíčkem, ale jedlé to bylo, byť suché a málo vychucené. V restauraci bylo živo, zřejmě zaujalo cenově příjemně nastavené promoční menu, nebo filozofický přístup, že nežijeme pro to, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili. Jenomže já se nechci pouze sytit, konzumovat, stravovat se, ráda si dopřeji potěšení z harmonie pokrmů, co lahodí všem mým smyslům. Je to tak, byť je STAVBA solidní jídelnou, na mém seznamu top restaurací v kategorii „kvalita a zážitek“ figurovat nebude.
Restaurace Stavba Restaurace Stavba Restaurace Stavba Restaurace Stavba Restaurace Stavba

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO