Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 157x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Stavba

Nekuřácká restaurace je postavena na základech domácí kuchyně a kvalitních tuzemských surovinách. Po roce budování zde vytvořili funkční podnik, který se vás bude i nadále snažit zaujmout netradiční nabídkou, přičemž neustále kladou důraz na kvalitu dodávaného zboží, kde pečlivě vybírají dodavatele či pěstitele. Snaží se držet trendů co se jídla i nápojů týče.  

Novinkou v nápojovém lístku je nová škála ginů z různých koutů světa. Například gin Beefeater 24, kde jednou z unikátních složek jsou ručně loupané grapefruity nebo český gin OMG (Oh My Gin) od pana Žufánka. Samozřejmostí zůstává i nabídka kvalitních známých i neznámých rumů.

Impozantní ikonou restaurace nadále zůstává žlutá míchačka, která na vás vzhlíží hned při vstupu. Ve stálém jídelním lístku se můžete těšit na speciality jako je domácí paštika podávaná s brusinkami, vrták se zeleninou, řízky na dlažbě nebo speciálně míchaný tatarák.

Pro rodinné nebo firemní akce mají připraven salonek s možností promítání fotodokumentace z cest, školení nových produktů nebo pracovních prezentací. Samozřejmostí je přístup k internetu, zajištění pohoštění například ve formě chlebíčků či jiných pochutin dle vašeho přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Neurazí, ale na druhou stranu ani nenadchne :) Pěkné, čisté prostředí, poměrně velký výběr piv i jídla za rozumnou cenu a fajn obsluha. Oceňuji hlavně lokalitu blízko centra hned u zastávky Grohova.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na posezení u piva a zakousnuti nějaké dobroty ideální.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Ne úplně příjemná obsluha, která dávala velmi okatě najevo, že bychom po odnosu talířů již měli jít. Ač byla doba obědů, nepřijde mi to hezké zacházení. Obědové menu nijak nenadchlo. Překvapilo a pobavilo servírování polévky. To doporučují zažít!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO