Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 186x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Stavba

Nekuřácká restaurace je postavena na základech domácí kuchyně a kvalitních tuzemských surovinách. Po roce budování zde vytvořili funkční podnik, který se vás bude i nadále snažit zaujmout netradiční nabídkou, přičemž neustále kladou důraz na kvalitu dodávaného zboží, kde pečlivě vybírají dodavatele či pěstitele. Snaží se držet trendů co se jídla i nápojů týče.  

Novinkou v nápojovém lístku je nová škála ginů z různých koutů světa. Například gin Beefeater 24, kde jednou z unikátních složek jsou ručně loupané grapefruity nebo český gin OMG (Oh My Gin) od pana Žufánka. Samozřejmostí zůstává i nabídka kvalitních známých i neznámých rumů.

Impozantní ikonou restaurace nadále zůstává žlutá míchačka, která na vás vzhlíží hned při vstupu. Ve stálém jídelním lístku se můžete těšit na speciality jako je domácí paštika podávaná s brusinkami, vrták se zeleninou, řízky na dlažbě nebo speciálně míchaný tatarák.

Pro rodinné nebo firemní akce mají připraven salonek s možností promítání fotodokumentace z cest, školení nových produktů nebo pracovních prezentací. Samozřejmostí je přístup k internetu, zajištění pohoštění například ve formě chlebíčků či jiných pochutin dle vašeho přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rodiná oslava, šest lidí - obsluha ochotná, rychlá, přesná. Pět různých jídel se všemi naprostá spokojenost, včetně dezertu a kávy. Medová panenka luxusní.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve Stavbě jsme si dali burgery - chilly a americký. Burgery vypadaly krásně, houska pěkná lesklá, dostatek všech ingrediencí, hranolky usmažené dokřupava. Ale bohužel maso uvnitř burgeru nebylo nic moc. Když porovnám s BBK nebo Elektrou, kde jsme si burgery dávali nedávno, tak se to opravdu nedá srovnat. Jinak obsluha, prostředí, pivečko, vše OK.
Restaurace Stavba Restaurace Stavba Restaurace Stavba
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO