Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Start

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení příjemné, žádná hlučná hudba. Můžete si povídat aniž by ste museli překračovat okolí. Personál milý, ochotný. Jídlo dobré, tataráček mají široko daleko nejlepší.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Za mně klasika, rekonstruovaná restaurace s velmi dobrým pivem. Bohužel jídlo bylo silně podprůměrné, šel jsem na hlad takže jsem si v půlce uvědomil, že je to celé slané. Maso bylo jak bota a omáček více než hranolek. nic moc
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, jídlo dobre, jen tataracek jsem si nemohla sama namichat, obsluha trochu pomalejší, člověk déle trvá nejen na jídlo ale i na pití. Jinak muzu doporučit :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nově zrekonstruovaná restaurace. Nekuřácká. Kvalitní TV přenosy fotbalu. Vysoce hodnotím i dobrou slyšitelnost př hovorech u stolu s přáteli. Obsluha je svižná.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
výborný posezení s partnerkou a kámošema ve výbornym prostředí bez kouře z cigaret
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO