Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Staré časy

Restaurace Staré časy je situována v přízemních a sklepních prostorách starobylého domu v centru Prahy. Nabízí především jídla staročeské kuchyně, ale i velký výběr těstoviny a salátů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá česká kuchyně v příjemném prostředí a na polohu v centru i velice dobré ceny. Určitě se zastavíme ještě někdy ochutnat třeba nějakou specialitu, guláš nám velmi chutnal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Nepříjemný personál v jinak příjemné restauraci s dobrým jídlem a za rozumnou cenu. Když jsem přišla a oznámila personálu, že mám rezervaci, tak dělali, že vůbec netuší. Po tom, co jsem zmínila, že jsem provedla rezervaci přes Restu a že ji mám potvrzenou ani netušili, co to Restu je a tvrdili, že mi nepomůžou. Když jsem se dožadovala po třetí, tak najednou věděli. Nevím, co si o tom myslet, ale bylo to dost nepříjemné. Přitom je to jinak fajn restaurace na skvěle dostupném místě. Lépe je sem zajít snad bez rezervace. Před pár lety to bývalo lepší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO