Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Staré časy

Restaurace Staré časy je situována v přízemních a sklepních prostorách starobylého domu v centru Prahy. Nabízí především jídla staročeské kuchyně, ale i velký výběr těstoviny a salátů. 
Navazuje na českou prvorepublikovou hostinskou tradici, její historie však sahá ještě dále. Restaurace se totiž nachází ve starobylém domě ze 14. století v samém centru Prahy s původním gotickým sklepem, ve kterém pro vás můžeme připravit třeba rodinnou oslavu nebo firemní party.
Zakládá si na tom, že vaří především poctivá jídla tradiční české kuchyně, a to podle původních receptů, bez umělých dochucovadel. Nabízí však také jídla mezinárodní kuchyně a jídla vegetariánská. A k jídlu vám na zapití samozřejmě natočí výborné české pivo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá česká kuchyně v příjemném prostředí a na polohu v centru i velice dobré ceny. Určitě se zastavíme ještě někdy ochutnat třeba nějakou specialitu, guláš nám velmi chutnal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Nepříjemný personál v jinak příjemné restauraci s dobrým jídlem a za rozumnou cenu. Když jsem přišla a oznámila personálu, že mám rezervaci, tak dělali, že vůbec netuší. Po tom, co jsem zmínila, že jsem provedla rezervaci přes Restu a že ji mám potvrzenou ani netušili, co to Restu je a tvrdili, že mi nepomůžou. Když jsem se dožadovala po třetí, tak najednou věděli. Nevím, co si o tom myslet, ale bylo to dost nepříjemné. Přitom je to jinak fajn restaurace na skvěle dostupném místě. Lépe je sem zajít snad bez rezervace. Před pár lety to bývalo lepší.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO