8 fotek

Restaurace Staré časy

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Staré časy

Restaurace Staré časy je situována v přízemních a sklepních prostorách starobylého domu v centru Prahy. Nabízí především jídla staročeské kuchyně, ale i velký výběr těstoviny a salátů. 
Navazuje na českou prvorepublikovou hostinskou tradici, její historie však sahá ještě dále. Restaurace se totiž nachází ve starobylém domě ze 14. století v samém centru Prahy s původním gotickým sklepem, ve kterém pro vás můžeme připravit třeba rodinnou oslavu nebo firemní party.

Zakládá si na tom, že vaří především poctivá jídla tradiční české kuchyně, a to podle původních receptů, bez umělých dochucovadel. Nabízí však také jídla mezinárodní kuchyně a jídla vegetariánská. A k jídlu vám na zapití samozřejmě natočí výborné české pivo.

Zobrazit více
  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Nepříjemný personál v jinak příjemné restauraci s dobrým jídlem a za rozumnou cenu. Když jsem přišla a oznámila personálu, že mám rezervaci, tak dělali, že vůbec netuší. Po tom, co jsem zmínila, že jsem provedla rezervaci přes Restu a že ji mám potvrzenou ani netušili, co to Restu je a tvrdili, že mi nepomůžou. Když jsem se dožadovala po třetí, tak najednou věděli. Nevím, co si o tom myslet, ale bylo to dost nepříjemné. Přitom je to jinak fajn restaurace na skvěle dostupném místě. Lépe je sem zajít snad bez rezervace. Před pár lety to bývalo lepší.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace