Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stará sladovna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
S jídlem jsme byli všichni spokojeni bez jakýchkoliv výhrad. Horší už to bylo s obsluhujícím personálem. Došlo k nepříjemné situaci, kdy servírka při donesení pití vylila pivo na dva kamarády, chápu že se to stát může, ale její první reakce byla nepochopitelná, místo okamžité slušné omluvy řekla něco jako "......to už je potřetí tento týden..." a na WC máte papírové kapesníky. Přišel se sice za chvíli omluvit číšník a dal politému kamarádovi ručník, ale ten první dojem nás ostatních byl velmi špatný. Další problém nastal při vyúčtování útraty, kdy opět s tímto postupem jsme se nesetkali, aby jednotlivě jsme chodili k pokladně přes celou restauraci a tam jsme se dohadovali, kdo si co objednal s tím, že postupně kamarádi odcházeli a čtyři poslední jsme platili a najednou číšník řekl, že má na účtu z pokladny nějaké další nealko pití a brambory, které nikdo nezaplatil. Tento systém je absolutně špatný a pro nás jako hosty doslova pobuřující a nedůstojný. Každý host má mít svůj lístek a přímo u stolu má podle svého lístku zaplatit, co si objednal. Takže proto takto hodnotím restauraci a z reakcí mých kamarádů jsem poznal, že řada z nich už do této restaurace nepřijde.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO