5 fotek

Restaurace Stará sladovna

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Stará sladovna

Nejen to nejlepší z české kuchyně, ale i jedinečně klasicky vařená piva z ryze českých pivovarů ochutnáte v restauraci Stará sladovna v centru města Zábřehu. Stará Sladovna poskytuje též venkovní posezení, salonek či vlastní velké parkoviště a je z větší části nekuřácká.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

S jídlem jsme byli všichni spokojeni bez jakýchkoliv výhrad. Horší už to bylo s obsluhujícím personálem. Došlo k nepříjemné situaci, kdy servírka při donesení pití vylila pivo na dva kamarády, chápu že se to stát může, ale její první reakce byla nepochopitelná, místo okamžité slušné omluvy řekla něco jako "......to už je potřetí tento týden..." a na WC máte papírové kapesníky. Přišel se sice za chvíli omluvit číšník a dal politému kamarádovi ručník, ale ten první dojem nás ostatních byl velmi špatný. Další problém nastal při vyúčtování útraty, kdy opět s tímto postupem jsme se nesetkali, aby jednotlivě jsme chodili k pokladně přes celou restauraci a tam jsme se dohadovali, kdo si co objednal s tím, že postupně kamarádi odcházeli a čtyři poslední jsme platili a najednou číšník řekl, že má na účtu z pokladny nějaké další nealko pití a brambory, které nikdo nezaplatil. Tento systém je absolutně špatný a pro nás jako hosty doslova pobuřující a nedůstojný. Každý host má mít svůj lístek a přímo u stolu má podle svého lístku zaplatit, co si objednal. Takže proto takto hodnotím restauraci a z reakcí mých kamarádů jsem poznal, že řada z nich už do této restaurace nepřijde.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace