Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Stará Škola

V hotelu, který je postaven v alpském stylu a vznikl rekonstrukcí budovy staré školy z roku 1879 je pro hosty připravena stylová restaurace nabízející jak pokrmy z domácí kuchyně, minutky, tak i speciality rakouské kuchyně. Každý měsíc připravují netradiční speciality zejména české a rakouské kuchyně. Vyhlášená je svíčková s domácími žemlovými knedlíky i domácí guláš.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nabízí stylové, nekuřácké a velmi příjemné prostředí. K dispozici je dostatek parkovacích míst. Personál je velmi milý a pozorný. Svatomartinská husa, na kterou jsme se nechali nalákat, byla vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutné jídlo, příjemná obsluha, zrovna měli dýňové menu, možnost platit kartou i stravemkami. Interiér útulný, připomíná rakouský penzion. Pouze káva nám nechutnala.
Restaurace Stará Škola Restaurace Stará Škola Restaurace Stará Škola
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO