Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Stará Myslivna

Restaurace Stará myslivna Konopiště byla po celkové rekonstrukci nově otevřena začátkem roku 2009. Sál restaurace navazuje na zámecké interiéry a dobu Františka Ferdinanda d´Este. Jeho součástí je i originální olejomalba - portrét Františka Ferdinanda, bohatá umělecká výzdoba s nákladnými loveckými trofejemi, více jak 100 let starý plně funkční orchestrion a originální polychromovaná socha Svatého Huberta. Dokonalý stylový interiér doplňuje bohatá gastronomická nabídka tvořená především ze zvěřinových specialit. Vysokou kvalitu pokrmů dle vlastních receptur zajišťuje tým špičkových kuchařských mistrů, kteří reprezentují českou gastronomii po celém světě, a působili mimo jiné i v české restauraci na světových výstavách Expo 2005 Aichi v Japonsku a EXPO 2010 v Šanghaji. Svojí atmosférou, prostředím a kvalitou gastronomie se Stará myslivna přesvědčivě řadí mezi nejlepší stylové restaurace v České republice.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Personál průměrný . objednané jídlo nevalné kvality . Houskové knedlíky okoralé , zvěřinové medailonky nedopečené , celkově nedobré . Nejlepší byl rohlík k polévce . Vrcholem všeho byl orchestrion , který někteří hosté pouštěli stále dokola - neskutečně nahlas a obsluha jen přihlížela . Bonbonkem byl slintající pes velikosti melého telete , bez košíku u vedlejšího stolu . Prostě pohoda pro oběd s rodinou .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zvěřinové hody "Sněz co můžeš", konané každý pátek, naplnily naše očekávání - výběr pokrmů velmi slušný, maso většinou výborné (sem tam něco průměrné) stejně tak přílohy i studené předkrmy, které byly k dispozici po celou dobu akce. Prostředí stylové, okolí nádherné (zasněžený les, na závěr hostiny postával pár metrů od našeho okna mohutný jelen - dokonalý výhled). Můžeme jen vřele doporučit návštěvu, stojí to za tu cestu...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO