Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 20x 100 0

Restaurace Stará Lípa

Přehled hodnocení
92% celkově
93% personál
91% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 4x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při našem příchodu nás uvedli k pripravenému stolu a ihned nabídli aperitif. Jídlo, které jsme si objednali bylo připravené rychle a vše velmi chutné. Dali jsme si i dezert a nemůžeme si vše vynachválit. Od jídla přes personál až po prostředí vše na jedničku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde se psem a úsměvy a pohoda už otevření dveří. Než jsme se svlékli, tak pes už se topil v misce vody, kterou hned dostal. Já jsem měl rumpsteak medium s pepřovou omáčkou a šťouchanými brambory a přítelkyně kuřecí steak s tou samou přílohou a omáčkou....A TOP!Rozhodně doporučujeme i když pivo a ty "lepší" jídla jsou tady o malinko dražší...Ale za kvalitku se prostě hold platí a hlavně tady se to i vyplatí!....;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá a neošizená česká kuchyně, vaří i italskou, kde to už není tak dobré a jsou v ní spíše průměrní. Obsluha profesionální a milá, nebyl problém vybrat si i jen některé věci z menu, aby se sestavilo vegetariánské jídlo.
Restaurace Stará Lípa Restaurace Stará Lípa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, strop polepen starými novinami. Mile překvapila možnost vlastní vegetariánské kombinace jídla. Svíčková byla velmi dobrá a pořádná porce masa.
Restaurace Stará Lípa
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, s milou obsluhou a dobrým jídlem. V přiměřené cenové relaci - na umístění ve Staré Lípě spíše mírně vyšší. Výborná cibulačka i vývar, dobrá konfitovaná kachna se zelím, dobrý smažák - obrovská porce. Dobře jsme se najedli a rezervaci nám udělali i jen půl hodiny před návštěvou.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice kvalitní oběd, skládající se z výtečného hovězího hamburgeru doprovázející chutný dip na skvělé domácí hranolky. Osobně jsem si pochutnal opravdu moc, jen moje rodina měla drobné výtky ohledně svíčkové, která podle všeho nebyla moc dobře udělaná. Tuto restauraci bych jednoznačně doporučil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi chutné jídlo v rámci poledního menu s pestrou nabídkou a bohaté porce. Čokoládový fondant a horké maliny se zmrzlinou byly výborné. Ceny více než příznivé a obsluha pozorná. A k tomu navíc moc hezký interiér ... co víc si přát. Snad jen více takových restaurací. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace opět nezklamala. Prostředí příjemné, obsluha milá. Jídlo je výborné a z nabídky si, myslím, vybere opravdu každý. Porce jsou možná zbytečně velké, ale není problém si nechat zabalit zbytek jídla s sebou.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vkusně zrekonstruovaná stylová restaurace ohromila naprosto delikátními jídly. Z menu si vybere každý. Chuťový zážitek budete mít z roastbeefu i salátu. Českou Lípou jsme pouze projížděli, ale jsme rádi, že nás Restu zavedlo právě sem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO