Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 19x 100 0

Restaurace Stará Lípa

Restaurace má v nabídce českou i mezinárodní kuchyni. Nabízí hotová jídla i minutky. Vhodé místo pro oslavy, svatební hostiny, k dispozici terasa, Wi-Fi připojení, rozvoz jídel. Možnost platit kartou a jídelními kupony. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá a neošizená česká kuchyně, vaří i italskou, kde to už není tak dobré a jsou v ní spíše průměrní. Obsluha profesionální a milá, nebyl problém vybrat si i jen některé věci z menu, aby se sestavilo vegetariánské jídlo.
Restaurace Stará Lípa Restaurace Stará Lípa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, strop polepen starými novinami. Mile překvapila možnost vlastní vegetariánské kombinace jídla. Svíčková byla velmi dobrá a pořádná porce masa.
Restaurace Stará Lípa
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, s milou obsluhou a dobrým jídlem. V přiměřené cenové relaci - na umístění ve Staré Lípě spíše mírně vyšší. Výborná cibulačka i vývar, dobrá konfitovaná kachna se zelím, dobrý smažák - obrovská porce. Dobře jsme se najedli a rezervaci nám udělali i jen půl hodiny před návštěvou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO