Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 19x 100 0

Restaurace Stará Lípa

Restaurace má v nabídce českou i mezinárodní kuchyni. Nabízí hotová jídla i minutky. Vhodé místo pro oslavy, svatební hostiny, k dispozici terasa, Wi-Fi připojení, rozvoz jídel. Možnost platit kartou a jídelními kupony. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, s milou obsluhou a dobrým jídlem. V přiměřené cenové relaci - na umístění ve Staré Lípě spíše mírně vyšší. Výborná cibulačka i vývar, dobrá konfitovaná kachna se zelím, dobrý smažák - obrovská porce. Dobře jsme se najedli a rezervaci nám udělali i jen půl hodiny před návštěvou.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice kvalitní oběd, skládající se z výtečného hovězího hamburgeru doprovázející chutný dip na skvělé domácí hranolky. Osobně jsem si pochutnal opravdu moc, jen moje rodina měla drobné výtky ohledně svíčkové, která podle všeho nebyla moc dobře udělaná. Tuto restauraci bych jednoznačně doporučil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi chutné jídlo v rámci poledního menu s pestrou nabídkou a bohaté porce. Čokoládový fondant a horké maliny se zmrzlinou byly výborné. Ceny více než příznivé a obsluha pozorná. A k tomu navíc moc hezký interiér ... co víc si přát. Snad jen více takových restaurací. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO