Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stará Kuželna

Provoz restaurace. V nabídce naleznete jídla domácí kuchyně. Nabízí speciality na grilu, ryby, steaky, těstoviny, saláty i dezerty. Při výběru vín si nechte poradit. K dispozici je letní zahrada. Uspořádají pro Vaše zvláštní příležitosti oslavu pro 100 osob, v letním období dokonce až pro 300 s využitím zahrádky. Zajistí catering až do 2000 hostů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili na oběd. Venku bylo chladno a uvnitr restaurace byly rezervace, a tak jsme se posadili na zahrádku, která je vytápěná. Personál byl průměrný. Nijak neohromil ani neurazil, tak bych posoudila i jídlo. K špikované jehněčí kýtě na smetaně mi přijdou 3 knedlíky opravdu málo. Co musím pochválit byl dezert čokoládové suflé a výborná jahodová zmrzlina. Celkový dojem byl takový, že si restaurace snaží hrát na něco není.
Restaurace Stará Kuželna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva této restaurace je sázka na jistotu, my i naši hosté byli spokojení. Jídlo velmi chutné, porce dostatečně velké, personál milý a ochotný. Těšíme se na příště.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
+Výborne jedlo, milá obsluha, dezerty:):):) - vysoká cena denného menu, vonkajší areál by mohol byt upravený pre deti
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO