Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stará Kuželna

Provoz restaurace. V nabídce naleznete jídla domácí kuchyně. Nabízí speciality na grilu, ryby, steaky, těstoviny, saláty i dezerty. Při výběru vín si nechte poradit. K dispozici je letní zahrada. Uspořádají pro Vaše zvláštní příležitosti oslavu pro 100 osob, v letním období dokonce až pro 300 s využitím zahrádky. Zajistí catering až do 2000 hostů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jsme maximálně spokojeni - skvělé jídlo, dobrá porce, adekvátní ceny. Tato restaurace si stále vylepšuje pověst a oblibu. Je vhodná pro pracovní i soukromé akce.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili na oběd. Venku bylo chladno a uvnitr restaurace byly rezervace, a tak jsme se posadili na zahrádku, která je vytápěná. Personál byl průměrný. Nijak neohromil ani neurazil, tak bych posoudila i jídlo. K špikované jehněčí kýtě na smetaně mi přijdou 3 knedlíky opravdu málo. Co musím pochválit byl dezert čokoládové suflé a výborná jahodová zmrzlina. Celkový dojem byl takový, že si restaurace snaží hrát na něco není.
Restaurace Stará Kuželna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva této restaurace je sázka na jistotu, my i naši hosté byli spokojení. Jídlo velmi chutné, porce dostatečně velké, personál milý a ochotný. Těšíme se na příště.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO