Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sporthotel Zátoň

Šéfkuchaři restaurace Sporthotelu Zátoň pro Vás každý den připravují skvělá jídla z čerstvých surovin bez použití polotovarů a náhražek. Sporthotel Zátoň disponuje celkem třemi oddělenými restauracemi. Restaurace s krbem přechází v hotelovou jídelnu, ta je určena především k podávání snídaní, obědů a večeří. Tyto prostory jsou samozřejmě přísně nekuřácké. Z prostoru hotelové jídelny je přímý vstup na hotelovou terasu s grilem, na které jsou v letních měsících pořádané gril-party. Je pro Vás vytvořen moderní a stylové prostředí, kde můžete strávit chvíle při obědě nebo večeři - s přáteli, obchodními partnery nebo s rodinou a věnovat se Vám bude příjemný a ochotný personál.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Na obsluhu jsme čekali asi 20 minut bez úspěchu. Museli jsme odejít a jit do jiné restaurece. Restaurace byla v tu chvili poloprazdna, chodili okolo nas bez povšimnutí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO