Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sportcentrum Mrkáček

Restaurace Sport vám nabídne tradiční českou kuchyni, ale i nejrůznější vynikající speciality, včetně pizzy vlastní výroby. Restaurace Sport s kapacitou 50 míst nabízí celodenní stravování, ve všední dny od 11.00 do 14.00 hod. polední menu s výběrem ze 3 jídel. Další restauraci v tomto komplexu je klimatizovaná restaurace RELAX s kapacitou 180 míst, profesionálním ozvučením, dataprojektorem, plátnem, PC, s připojením k internetu lze pořádat různorodé jednodenní i vícedenní akce jako jsou školení, semináře, konference, workshopy, porady, obchodní setkání, ale i rauty, společenská setkání, firemní akce, oslavy, plesy, akce pro významné obchodní partnery aj. V obou restauracích můžete sledovat sportovní přenosy na plaznových TV nebo velkoplošné obrazovce. Pobavit se můžete při profesionálním karaoke. V letních měsících nabízíme možnost posezení na venkovní terase s kapacitou 50 míst a možností grilování.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO