5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Sportcentrum Mrkáček

Restaurace Sport vám nabídne tradiční českou kuchyni, ale i nejrůznější vynikající speciality, včetně pizzy vlastní výroby. Restaurace Sport s kapacitou 50 míst nabízí celodenní stravování, ve všední dny od 11.00 do 14.00 hod. polední menu s výběrem ze 3 jídel.
Další restauraci v tomto komplexu je klimatizovaná restaurace RELAX s kapacitou 180 míst, profesionálním ozvučením, dataprojektorem, plátnem, PC, s připojením k internetu lze pořádat různorodé jednodenní i vícedenní akce jako jsou školení, semináře, konference, workshopy, porady, obchodní setkání, ale i rauty, společenská setkání, firemní akce, oslavy, plesy, akce pro významné obchodní partnery aj.
V obou restauracích můžete sledovat sportovní přenosy na plaznových TV nebo velkoplošné obrazovce. Pobavit se můžete při profesionálním karaoke. V letních měsících nabízíme možnost posezení na venkovní terase s kapacitou 50 míst a možností grilování.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace