Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sport Areál Samopše

Restaurace se nachází přímo ve Sport-areálu Samopše a nabízí velký výběr pokrmů kvalitní české i mezinárodní kuchyně. Nealkoholických a alkoholických nápoje a vína si můžete vychutnat v prostorách restauracíe a v otevřeném venkovním stanu. Připravují zde poctivá domácí jídla. V maximální míře nakupují čerstvé suroviny a preferují vyhlášené regionální pěstitele. Mezi další služby, které restaurace nabízí patří zajištění občerstvení při školeních, presentačních a obchodních akcích, teambuildingových akcích a seminářích pro firmy. Soukromým osobám nabízí uspořádání různých rodinných oslav a svatebních hostin. Dále jsou schopni pro zájemce připravit různé tématické akce (ochutnávky vín, kulinářské speciality různých kuchyní apod.).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO