Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Špejchar

Budova, ve které je restaurant Špejchar, pochází ze 16. století a sloužila dlouhou dobu opravdu jako špejchar. Je chráněna památkovou péčí. V roce 1995 byla zrekonstruována firmou Austria Real Invest s.r.o. a byla v ní zřízena restaurace. Majitel restaurace má jako svou hlavní činnost prodej pozemků pro výstavbu rodinných domků včetně inženýrských sítí a zprostředkování výstavby v katastru obce Velké Přílepy ve velice hezké lokalitě. Restaurant Špejchar leží v obci Velké Přílepy, kam se snadno dostanete i PID z Vítězného náměstí v Praze 6 autobusem číslo 316 a 350. Obec Velké Přílepy je spádovou obcí pro celé okolí. Nedaleko (cca3 km) leží obec Okoř se známou zříceninou ranně gotického hradu. Současný provozovatel restaurantu převzal toto zařízení koncem roku 2000. Byl zde zbudován stylový restaurant (selský), který Vám nabízí veškeré své služby, jako například svatby, promoce, výjezdní zasedání, školení, schůze, přednášky, taneční zábavy, kulturní akce všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme s rodinou pravidelně. Prostředí příjemné, obsluha milá. Jídlo moc dobré. Tentokrát jsme na jídlo bohužel docela dlouho čekali i přesto, že v restauraci téměř nikdo nebyl. Už podruhé (letos v zimě) nám tu bylo chladno... Jinak spokojenost, rádi opět přijdeme.
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Jidlo odpornost. Velice zmatene a vcelku neochotne servirky sice tvrdily, ze staly kuchar je po opici a tak vari jiny..ale ze stareho masa..No uz nikdy vice. A prostredi-uvnitr hezke..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Je to blízko z Prahy. Nejdřív jsme to nemohli najít, ale pak nás mile překvapilo prostředí. Jídlo bylo chutné a velké porce za rozumnou cenu. Mají skvělé domácí limonády. Jen obsluze to déle trvalo než se zeptala co si dáme a vůbec se neusmívala.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO