Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Spa Resort Lednice

Restaurace Spa Resort Lednice se nachází v krásném prostředí v blízkosti zámeckého parku a chlubí se výběrem ze specialit šéfkuchaře tvořených z lokálních čerstvých surovin. Celková kompozice pokrmů vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na chuťový zážitek a současně zákazníkovo zdraví. Zahrádka nabízí výhled na lázeňskou kolonádu s fontánou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí v tomto spa komplexu, naprosto úžasná, vstřícná a milá obsluha... jídlo perfektní..prostě bez námitek...můžu jen vřele doporučit navštívit a přesvědčit se
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí s milou obsluhou. V jídelním lístku jsme nalezli rozmanité velmi chutné pokrmy. Fettuccini s lososem a smetanovou omáčkou sypané parmezánem doporučuji!
Restaurace Spa Resort Lednice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V příjemném prostředí "modré" restaurace jsme si pochutnali na hovězím vývaru s játrovými knedlíčky, nudlemi a zeleninou, hlavním chodem nám byly vynikající hovězí líčka na červeném víně + cibulový knedlík a filet z vepřové panenky na rozmarýnu s omáčkou z foie gras a portským vínem, šťouchaný brambor. Rádi se pro gurmánský zážitek vrátíme zpět!
Restaurace Spa Resort Lednice Restaurace Spa Resort Lednice Restaurace Spa Resort Lednice
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO