Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 48x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sokolovna Průhonice

"Čas ke zdravému pohybu, čas ke zdravému jídlu." Máte za sebou náročný trénink a rádi byste si v klidu pochutnali na výborném jídle? Využijte stylových prostor restaurace Sokolovna, kde můžete na terase relaxovat a obdivovat všudypřítomnou zeleň. Nechte se osvěžit jedinečnými koktejly barmanů nebo zde zdravě doplňte energii některou z vyhlášených specialit kuchařského týmu Sokolovny Průhonice.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Za relativně rozumnou cenu špičkový servis a skvělé jídlo. Příjemný, vtipkující číšník který neustále sledoval, zda někomu něco nechybí. Chtěli jsme toho ochutnat více tak jsme si vzali 2 předkrmy a 3 hlavní jídla (ve dvou lidech). Co se servisu týče opravdu nelze vytknout jedinou věc. Nenucený a neobtěžující ale přesto nadmíru pozorný, neustále byl poblíž když jsme cokoliv potřebovali, lepší servis jsem dlouho nezažil ani v daleko luxusnějších podnicích. Když jsme si uprostřed večeře rozhodli jedno jídlo rozdělit už z dálky na nás mával s čistým talířem, na každé jídlo jsme průběžně dostávali každý své příbory, abychom nemuseli jíst jídla různá jídla jedním příborem. Jednoduše dokonalost. Po dlouhé době mi nebylo líto dát dýško 20%. Co se týče jídla, moc nerozumím club sendviči, což bylo taky jediné jídlo které nám nejelo, nicméně to není chyba kuchyně jako spíš typu pokrmu samotného, od než se nedá čekat nic víc než čím je. Osobně bych ho z menu vyřadil. Ravioly s králíkem byly doslova delikátní. Ideální velikost porce, kombinace dýňového pyré, pěny a králičího masa byla naprosto skvělá. Domácí těstoviny s mořskými plody - číšník varoval že porce bude obrovská a taky byla. Osobně mám rád pálivější jídlo a pro mě to bylo úplně akorát, nicméně věřím, že se najde někdo kdo bude tvrdit že přes tu hroznou pálivost není cítit nic jiného, podlemě nesmysl. Krevety a mušle byly čerstvé, akorát udělané. Nemohu jinak než doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pěkné prostředí, pozorný personál, jídlo super!!! Trochu nám vadila špatná akustika prostoru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO