Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Slovan

Turistická chata se nachází v Tolštejnském panství u Jiřetína pod Jedlovou, v klidné lokalitě v chráněné krajinné oblasti. V blízkosti chaty jsou dva lyžařské vleky se sjezdovkami a tratě pro běžkaře. V letních měsících lze využít služeb obecního sportovního areálu v Jiřetíně pod Jedlovou, který zahrnuje volejbalová hřiště, venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf a fotbalové hřiště. Lokalita je ideální pro cykloturistiku se širokou možností výletních tras. V okruhu jednoho kilometru lze navštívit například zříceninu hradu Tolštejn. Restaurace má kapacitu 75 míst a disponuje tanečním parketem s barem. Útulnost restaurace dokresluje krb. Prostoru lze využit pro svatby, ke školícím a přednáškovým akcím. V restaurace je dovoleno kouřit. Součástí restaurace jsou 3 terasy, balkon. Pro ubytované je připraveno 27 pokojů (od 2 až po 4 lůžkové), každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) v samostatné budově cca 50m od restaurace. Přímo nad restaurací nabízí ještě pět dvoulůžkových pokojů se společným soc. zařízením pro muže a ženy zvlášť.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO