0 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Slovan

Turistická chata se nachází v Tolštejnském panství u Jiřetína pod Jedlovou, v klidné lokalitě v chráněné krajinné oblasti. V blízkosti chaty jsou dva lyžařské vleky se sjezdovkami a tratě pro běžkaře.

V letních měsících lze využít služeb obecního sportovního areálu v Jiřetíně pod Jedlovou, který zahrnuje volejbalová hřiště, venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf a fotbalové hřiště. Lokalita je ideální pro cykloturistiku se širokou možností výletních tras. V okruhu jednoho kilometru lze navštívit například zříceninu hradu Tolštejn.

Restaurace má kapacitu 75 míst a disponuje tanečním parketem s barem. Útulnost restaurace dokresluje krb. Prostoru lze využit pro svatby, ke školícím a přednáškovým akcím. V restaurace je dovoleno kouřit. Součástí restaurace jsou 3 terasy, balkon.

Pro ubytované je připraveno 27 pokojů (od 2 až po 4 lůžkové), každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) v samostatné budově cca 50m od restaurace. Přímo nad restaurací nabízí ještě pět dvoulůžkových pokojů se společným soc. zařízením pro muže a ženy zvlášť.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace