Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Slezska P.U.O.R.

Restaurace patří k velké rodině originálních Restaurací Plzeňského pivovaru a je jednou z největších restaurací v Ostravě a jeho okolí. Hostům nabízí restaurační služby na úrovni hodné originálních restaurací Plzeňských pivovarů, jak svým prostředím interiéru, tak celkovou nabídkou gastronomických služeb. Čepují zde originální piva Plzeňských pivovarů a.s. a v nabídce naleznete bohatou škálu jídel, vycházející z české kuchyně. Restaurace je rozdělena do tří částí: První dolní část restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou s celkovou kapacitou cca 150 osob, součástí dolní části je interiérový otevřený krb s grilem na dřevěné uhlí. Druhá horní část restaurace tzv. K2, kde se dostanete po kruhovém schodišti, má kapacitu cca 90 míst. Další částí restaurace je čtyř dráhový bowling pro 24 hráčů s celkovou kapacitou cca 35 míst. V letním čase je v provozu zahrada, která je nově vystavěna v roce 2011 s kapacitou 36 míst. V restauraci se podávají polední jídla. Při větších akcích možnost přípravy selat, vepřových stehen, drůbeže, zeleniny, ale i jídel ve větším počtu porcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Chtěli jsme se dobře najíst a jídlo bylo vynikající, navíc velmi rychlá obsluha i když bylo plno. Z jídla jsme si dali hovězí steak - kuchař umí, kuřecí steak s hermelínem a slaninou - také výborný a výbornou vepřovou panenku. Rádi zde znovu zajdeme na skvělé jídlo s příjemným posezením na zahrádce. Jediné co bych mohla vytknout jsou podušky na židlích venku - mohly by být vyšší a taky větší (na celé ploše sedáku). A další pro někoho důležitý poznatek - mají krásně zrekonstruované WC.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO