Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sklípek

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace, kterou znám již mnoho let. Snaží se, ale je vhodná pouze na rychlý oběd při cestě kolem Máchova jezera. Na hotovky ceny vysoké, personál neudělá nic navíc, ale ani neurazí. Půjdu tam i příště.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dal jsem na recenze, že v restauraci výborně vaří. To se mi nepotvrdilo. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky - vývar sice dobrý, ale knedlíčky fádní chuti. Hotové jídlo - svíčková, slušná (ale 130Kč). Králík se špenátem - přesolený, sušší a tužší, špenát přesolený až nejedlý. Přírodní kuřecí řízek průměrný. Prostředí - selské, s pobíhajícím psem - opět max průměr. Obsluha příjemná. Ceny neadekvátně vysoké. Parkoviště za restaurací - 20Kč za hod. Jinde zaparkovat nelze. Jedna zkušenost stačila.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO