Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Sklípek u Duba

V restauraci je k dispozici posezení v klimatizovaném interiéru hospůdky s kapacitou 42 míst, formankou s cca 14 místy, vinným sklípkem s cca 90 místy. Restaurace Sklípek nabízí české speciality, hotová jídla, pokrmy masité i bezmasé, dietní a dětské. Na přání je zde možnost zajištění pohoštění nebo oslavy i mimo restauraci v atraktivním okolí Máchova jezera nebo přímo na parníku. V letních měsících možnost posezení na terase s cca 70 místy.V restauraci lze pořádat svatby, křtiny, promoce, tiskové konference, přednášky a jiné společenské události.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  -

Prostředí restaurace příjemné, jídlo dobré, při placení naúčtováno o 2 plzeňská piva navíc, což s tuzérem činilo přes 100,- Kč. Servírka nedala ani doklad o zaplacení, takže jsme to zjistili později, když jsme rekapitulovali objednávku. Za nás rozhodně nedoporučuji. Určitě se tam víckrát nevrátíme.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Restaurace, kterou znám již mnoho let. Snaží se, ale je vhodná pouze na rychlý oběd při cestě kolem Máchova jezera. Na hotovky ceny vysoké, personál neudělá nic navíc, ale ani neurazí. Půjdu tam i příště.

Pavel
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Dal jsem na recenze, že v restauraci výborně vaří. To se mi nepotvrdilo. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky - vývar sice dobrý, ale knedlíčky fádní chuti. Hotové jídlo - svíčková, slušná (ale 130Kč). Králík se špenátem - přesolený, sušší a tužší, špenát přesolený až nejedlý. Přírodní kuřecí řízek průměrný. Prostředí - selské, s pobíhajícím psem - opět max průměr. Obsluha příjemná. Ceny neadekvátně vysoké. Parkoviště za restaurací - 20Kč za hod. Jinde zaparkovat nelze. Jedna zkušenost stačila.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba