5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Sklípek

V restauraci je k dispozici posezení v klimatizovaném interiéru hospůdky s kapacitou 42 míst, formankou s cca 14 místy, vinným sklípkem s cca 90 místy. Restaurace Sklípek nabízí české speciality, hotová jídla, pokrmy masité i bezmasé, dietní a dětské. Na přání je zde možnost zajištění pohoštění nebo oslavy i mimo restauraci v atraktivním okolí Máchova jezera nebo přímo na parníku. V letních měsících možnost posezení na terase s cca 70 místy.V restauraci lze pořádat svatby, křtiny, promoce, tiskové konference, přednášky a jiné společenské události.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Dal jsem na recenze, že v restauraci výborně vaří. To se mi nepotvrdilo. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky - vývar sice dobrý, ale knedlíčky fádní chuti. Hotové jídlo - svíčková, slušná (ale 130Kč). Králík se špenátem - přesolený, sušší a tužší, špenát přesolený až nejedlý. Přírodní kuřecí řízek průměrný. Prostředí - selské, s pobíhajícím psem - opět max průměr. Obsluha příjemná. Ceny neadekvátně vysoké. Parkoviště za restaurací - 20Kč za hod. Jinde zaparkovat nelze. Jedna zkušenost stačila.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace