Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sklípek

V restauraci je k dispozici posezení v klimatizovaném interiéru hospůdky s kapacitou 42 míst, formankou s cca 14 místy, vinným sklípkem s cca 90 místy. Restaurace Sklípek nabízí české speciality, hotová jídla, pokrmy masité i bezmasé, dietní a dětské. Na přání je zde možnost zajištění pohoštění nebo oslavy i mimo restauraci v atraktivním okolí Máchova jezera nebo přímo na parníku. V letních měsících možnost posezení na terase s cca 70 místy.V restauraci lze pořádat svatby, křtiny, promoce, tiskové konference, přednášky a jiné společenské události.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace, kterou znám již mnoho let. Snaží se, ale je vhodná pouze na rychlý oběd při cestě kolem Máchova jezera. Na hotovky ceny vysoké, personál neudělá nic navíc, ale ani neurazí. Půjdu tam i příště.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dal jsem na recenze, že v restauraci výborně vaří. To se mi nepotvrdilo. Hovězí polévka s játrovými knedlíčky - vývar sice dobrý, ale knedlíčky fádní chuti. Hotové jídlo - svíčková, slušná (ale 130Kč). Králík se špenátem - přesolený, sušší a tužší, špenát přesolený až nejedlý. Přírodní kuřecí řízek průměrný. Prostředí - selské, s pobíhajícím psem - opět max průměr. Obsluha příjemná. Ceny neadekvátně vysoké. Parkoviště za restaurací - 20Kč za hod. Jinde zaparkovat nelze. Jedna zkušenost stačila.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO